Informace

Základní informace

Luxusní přízemní soukromé apartmány na kraji obce v oblasti lesů a krásné přírody, s možností cyklistických a pěších výletů u řeky Čeladenky, s příležitosti se osvěžit v teplých letních dnech. Dále je zde možnost houbaření v beskydských lesích. Nově otevřena bobová dráha jak pro děti, tak pro dospělé v obci Čeladná. Zajímavé je i nové centrum Čeladné.

Co se týká povlečení, ručníku, hygienických potřeb, vybavení kuchyně a apartmánu je samozřejmostí.

– Mladí majitelé bydlí v horní části objektu.

Interiér

I. Apartmán

Apartmán se nachází v přízemí a má svůj vlastní vchod. Rozloha apartmánu je 76m² ve kterých se nachází plně zařízená ložnice s šatními skříněmi, plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, plynový sporák s elektrickou troubou), taktéž obývací pokoj, který je vybaven dvěma postelemi, dvěmi rozkládacími sedacími soupravy, satelitní televizí, WiFi. Dále je zde koupelna s WC vybavena ručníky a osuškami a jedna samostatná toaleta. Zákaz domácích mazlíčku a kouření v interiéru. Pro více informací o apartmánu nás kontaktujte pomocí e-mailu či telefonicky.

II. Apartmán

Apartmán se nachází v přízemí a má svůj vlastní vchod. Rozloha apartmánu je 74m², ve kterých se nachází plně zařízená ložnice, plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, elektrický sporák s elektrickou troubou), taktéž obývací pokoj, který je doplněn manželskou postelí, televizorem a sedací rozkládací soupravou 190 x 130 cm. Dále je zde koupelna s WC vybavena ručníky a osuškami. Maximální počet lidí v tomto apartmánu je 5 popř. 6 lidí v případě, že budou dva spát na jedné sedací rozkládací soupravě. Zákaz domácích mazlíčku a kouření v interiéru. Pro více informací o apartmánu nás kontaktujte pomocí e-mailu či telefonicky.

no dog

Zákaz domácích mazlíčku

parking

Parkování zdarma

wifi

Wi-Fi

no smoke

Zákaz kouření v interiéru

Exteriér

Parkování u objektu. Večerní pohodu Vám zpříjemní kryté venkovní posezení u obou apartmánu s možnosti grilování či možnosti rozdělání táboráku ve venkovním ohništi k opékání. Líbezný pohled na zahradu dokresluje svoji atmosférou malý rybník se pstruhy a s možností si pstruha ugrilovat (není v ceně, pouze po domluvě). Děti si mohou hrát na venkovním dětském hřišti s pískovištěm, skluzavkou a trampolínou (není na fotkách).

Přesunout se na začátek