Informace

Interiér

Luxusní soukromý apartmán na kraji obce v oblasti lesů a krásné přírody s možností cyklistických a pěších výletů u řeky Čeladenky s možností se osvěžit v teplých letních dnech.
Apartmán má svůj vlastní vchod. Rozloha apartmánu je 76m² ve kterých se nachází plně zařízená ložnice s šatními skříněmi, plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, plynový sporák s elektrickou troubou), taktéž obývací pokoj, který je vybaven dvěma postelemi, dvěmi rozkládacími sedacími soupravy, satelitní televizí, WiFi. Dále je zde koupelna s WC vybavena ručníky a osuškami a jedna samostatná toaleta. Zákaz domácích mazlíčku a kouření v interiéru. Pro více informací o apartmánu nás kontaktujte.

no dog

Zákaz domácích mazlíčku

parking

Parkování zdarma

wifi

Wi-Fi

no smoke

Zákaz kouření v interiéru

Exteriér

Parkování u objektu. Večerní pohodu Vám zpříjemní kryté venkovní posezení s možnosti grilování či možnosti rozdělání táboráku ve venkovním ohništi k opékání. Líbezný pohled na zahradu dokresluje svoji atmosférou malý rybník se pstruhy a s možností si pstruha ugrilovat (není v ceně, pouze po domluvě). Děti si mohou hrát na venkovním dětském hřišti s pískovištěm a skluzavkou.

Přesunout se na začátek