Recenze

4.9
Rated 4.9 out of 5
4.9 z 5 hvězd (Napsáno 13 recenzí)
Luxusní92%
Velmi dobré8%
Dobré0%
Není špatné0%
Hrůza0%
Rated 5 out of 5
1 července, 2022

Byli jsme moc spokojení, krásné ubytování, výhodná poloha na výlety, příjemní a milí majitelé. Určitě se někdy v budoucnu vrátíme:-)

Grosmanovi
Rated 5 out of 5
23 listopadu, 2021

Úžasné místo, apartmán, vybavení i příjemný a vstřícný majitel. Co více si přát?? Věřím, že se tu bude líbit každému i když zrovna třeba nevyjde počasí. Apartmán je velmi útulný, čistý a designovaný do posledního detailu. Velmi se těšíme na příležitost ubytovat se zde znovu….
Lenka

Lenka
Rated 5 out of 5
30 října, 2021

Společnė se svými dětmi a vnoučaty jsem strávila podzimní prázdniny v malebné přírodě na Čeladné ,ubytování v apartmánu Lizard.
Vše předčilo naše očekávání.Luxusně zařízený apartmán s veškerým vybavením.Přímo z apartmánu je vstup na terasu s posezením a grilem.Na velkém travnatém pozemku najdou vyžití i děti. Trampolína,houpačky, pískoviště. Majitelé velmi příjemní lidé, kteří vám vyjdou ve všem vstříc.Pokud navštívíte tento kraj a rozhodnete se ubytovat rozhodně doporučuji za mě určitě ANO?

Broňka
Rated 5 out of 5
25 srpna, 2021

Klidné příjemné prostředí.

Petr Leitgeb
Rated 5 out of 5
24 srpna, 2021

Krásný a čistý apartmán. Ubytování v tiché části Čeladné kousek od centra. Ideální pro rodiny s dětmi, ale nejen pro ně. Můžeme jenom doporučit.

Luboš a Gabriela s rodinou

NAPSAT RECENZI

Přesunout se na začátek